Lenovo IdeaPad Y700-17SK 17" GAMING Core i7 (16GB RAM 512GB SSD) Win 10 GTX 960M
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
18
quantity
Product details
Category
Hello! You Can Buy With Confidence. I'm a Highly Rated/Trusted 5-Star Seller KENDOTRONICS.
READ MY 3000+ GLOWING REVIEWS!
***NOT HAPPY? NO PROBLEM! FREE RETURNS***
Lenovo IdeaPad Y700-17SK 17" GAMING i7-6700HQ (16GB RAM 512GB SSD) Windows 10 NVIDIA GEFORCE GTX 960M
Large Vivid Display 17.3"
SUPER FAST 512GB SSD
SUPER FAST 16GB RAM
EXCELLENT NVIDIA GEFORCE GTX 960M VIDEO CARD
LOUD JBL SPEAKERS
The Specs:
Model: Lenovo IdeaPad Y700-17SK
Operating System: Windows 10 Pro
CPU:  Intel Core i7-6700HQ @ 2.60GHz
RAM:  16GB
Hard Drive:  512GB 2.5" SSD
Screen Size: 17"