Remington Industries 18UL1007STRYEL500 18 AWG Gauge Stranded Hook Up Wire, 0.0403" Diameter, 300V, UL1007, 500' Length, Yellow
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
11
quantity
Product details
Category
  • Length: 500 feet
  • Insulation: pvc (0.016 inch